English - Čeština

O nás

Společnost mestanhouse byla založena v roce 2020 Honzou Měšťanem. Honza vystudoval vědy o Zemi a zabývá se mj. tématem zvětšování Země, které má potenciál v celé řadě průmyslových aplikací. Jako první na světě spojil Zélandii s Jižní Amerikou. Cílem společnosti jsou však lidé - jsme zkrátka společností pro Tebe!

Součástí rozvíjeného portfolia je výroba a prodej luxusních doplňků jako jsou například originální betonové náramky braceletsxyz s příměsi hornin Čech. Máš vztah k Liberecku a líbil by se Ti náramek s příměsí ikonické liberecké žuly pamatující stovky milionů let geneze? Nebo preferuješ oblast jižních Čech? Stačí navštívit náš e-shop a trošku se porozhlédnout.

V rámci portfolia mezilidské komunikace nabízíme pilotní službu seniorTALK, která je doučováním třetího věku. Trénovat paměť je potřebné neustále. Objednej si několik lekcí, vyber si, kdo Tě má naučit něco nového, a sejděte se na hodinku ve Tvé oblíbené kavárně.

Budoucnost vidíme také ve vědecko-technologickém pokroku. Proto podporujeme vůbec první společnost založenou výhradně pro výzkum zvětšování Země (Expanding Earth Research) s důrazem na možnosti průmyslových aplikací. Svět kolem nás je nám zkrátka blízký. Můžeme být i Tvým parťákem.

mestanhouse

Evropská 158

160 00 Praha 6

Rockstar Earth Inhabitants

Společnost pro Tebe - zal. 2020.

O nás

Kariéra

info@mestanhouse.cz